Hakkımızda | Set Sistem - IT Destek Bakım Hizmetleri

HAKKIMIZDA

Set Sistem - Hakkımızda Set Sistem, bir Bilişim Hizmet Firması’dır. Amacı ana işi bilişim olmayan firmalara bilişim alanında rehberlik etmektir. Biz “Bulut Bilişim, Veri Yedekleme, Lisanslama, Sunucu, Ağ Güvenliği” ve benzeri birçok kavramın havada uçuştuğu bu ortamda firmalara doğru çözümü maliyet odaklı bir şekilde sunmaktayız. Bu kavramların her biri yap-boz’ un bir parçasıdır ve ancak doğru şekilde birleştirildiklerinde güzel bir sonuç ortaya çıkar. Set Sistem, kurumun yanında yer alarak yap-boz parçalarının doğru bir şekilde birleştirilmesini sağlar. Kurum ve kurum paydaşlarına her zaman en doğru bilgi ve çözümü önerir, sunar.

IT ve bilişim altyapınızın, uygulamalarınızın düzgün işleyip işlemediğinden hizmetimiz sayesinde emin olabilirsiniz. Çok fazla teknik detay bilmeyi ve dikey uzmanlık sahibi olmayı gerektiren bir çok terim ve kavram arasında kaybolmanıza Set Sistem sayesinde gerek kalmaz. Sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza “iş” perspektifinden yanıtlar ve çözümler bulabilirsiniz.

Set Sistem, sektörde uzun yıllar çeşitli teknoloji ve alanlarda çalışmış ve deneyim edinmiştir. Bundan sonra da geliştirdiği ve sunduğu hizmetleri kurumların ihtiyaçlarını belirleyecektir.

VİZYON VE MİSYON

Set Sistem - Hakkımızda Günümüz ve geleceğin değişen koşullarını ve sektörel değişimlerini takip ederek, güvenilir ve etik değerlerine bağlı bir anlayış ile, Bilişim Sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktır.

  • Müşteri beklentilerini daima algılayabilen,
  • Çevik ve dinamik yapısını korumayı devam ettiren,
  • Elde edilen kazanımlarını daima arttıran,
  • Sadece bilgi ve teknoloji alanında değil, iş süreçlerinde de tam anlamıyla hakim olmayı ilke edindik.

Yukarı Git