IT Destek | Set Sistem - IT Destek Bakım Hizmetleri

IT DESTEK

Yeni Nesil IT Destek ve Yönetim Anlayışı İle Uçtan Uca, Bütünleşik Hizmet

Ofis Yazılımları ve Çözümleri

Firmanıza özel olarak yazılmış CRM, muhasebe, vb. yazılımlar hariç tüm yazılımların kurulumu ve son kullanıcı desteğinin verilmesi, firmanıza uygun mail ortamının kurulması veya var olan mail ortamının incelenmesi.

Donanımsal Destek ve Çözümleri

Firmanıza uygun bilgisayar sisteminin kurulması, gerekli işletim sistemlerinin ve donanımsal parçaların tedarik edilmesi veya var olan sistemin incelenmesi, gerektiğinde iyileştirme politikasının uygulanması ve son kullanıcı desteğinin verilmesi.

Güvenlik Destekleri ve Çözümleri

Kurumların ihtiyaçlarına yönelik teknik analizler yaparak, doğru hizmet ve ürün gruplarını içeren kurumsal anti virüs hizmetlerini temin edip şirketinizi işleyişine uyabilecek en uygun güvenlik sistemini kurmak.


Sistem Desteği ve Çözümleri

Deneyimli teknisyenlerimiz tarafından firmanızın var olan sistem incelenir. Yeni kurulmuş bir şirketin sistem altyapısının danışmanlığının verilmesi ve firmanın ihtiyacına göre sistemin kurulmasında ve tedariğinde ihtiyaçlarınızın karşılanması.

Network Desteği ve Çözümleri

Deneyimli teknisyenlerimiz tarafından şirketinizde var olan network altyapısının incelenmesi ve şirketinizin network altyapısının danışmanlığının verilmesi ve firmanın ihtiyacına göre sistemin kurulması ile ilgili tedarik ihtiyaçlarınızın karşılanması.

Hızlı, Etkin ve Güvenilir Bilişim Çözümleri

Yukarı Git